7. hodina13:55 - 14:40
8. hodina14:45 - 15:30

3D Film ZŠ Bruntál

Krajské finále ve florbale

V Paskově ve středu 1.2.2017 proběhlo krajské kolo ve florbale žáků 6. a 7.tříd s naší účastí.

Naši školu reprezentovali velmi pěkně a poprvé na krajské úrovni tito žáci: Skalický Roman, Slavík Matouš, Snokrot Lukáš, Oltyán Dominik, Toráč Lukáš, Unverdorben Tomáš, Krpec Tobiáš, Trpka Miroslav, Lakomý Tomáš, Křivánek Jakub, Adametz Adam, Dolanský Daniel. Žáci získali cenné zkušenosti a celkové 6.místo v Moravskoslezském kraji.

Napsal: Mgr. Jakub Šimůnek  07. 02. 2017
 Kategorie: Florbal  Hlavní stránka Nahoru   Náhled článku k vytištění

Florbal před vysvědčením

Dne 20.6.2016 se odehrál turnaj ve florbale před vysvědčením na ZŠ Bruntál, Okružní. Účastnila se tato družstva: ZŠ Břidličná, ZŠ Petrin –Školní, ZŠ Okružní, ZŠ Cihelní a ZŠ Jesenická. Naši hráči byli ze VI.C: Skalický Roman, Slavík Matouš, Gecašek František, Snokrot Martin, Dominik Oltyán. Hrálo se systémem každý  s každým v tabulce a na hřišti ve složení 3+1.  Kluci prohráli smolně s Břidličnou o 1 branku 4s před koncem utkání 2:3, dále prohráli s Okružní 2:4. Zvítězili nad ZŠ Školní-Petrin 5:2 a dosáhli tak na pěkné třetí místo v turnaji.

Zobrazit galerii...

Napsal: Mgr. Jakub Šimůnek  21. 06. 2016

Florbal - turnaj pro žáky 2. stupně

Dne 16. 6. 2016 se na naší škole odehrál poslední turnaj ve florbale organizovaný pro žáky 8. a 9. tříd s podporou MÚ Bruntál, Spolku přátel školy a vedení ZŠ Bruntál, Jesenická. Turnaje se účastnilo 7 družstev: ZŠ Bruntál, Okružní A a B team, ZŠ Bruntál, Jesenická A a B team, Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál, ZŠ Bruntál, Cihelní a ZŠ Bruntál, Školní – Petrin.

Hrálo se systémem dvou losovaných skupin a první dva týmy ze skupiny hrály semifinále o postup do finále. Na hřišti bojovala vždy sestava 3 hráčů v poli a jeden brankář a mohlo se střídat hokejovým způsobem. Herní doba byla dvakrát 6 minut. A jak to všechno dopadlo? Ve finále zvítězilo družstvo ZŠ Bruntál, Okružní B team na nájezdy nad svými staršími kolegy ze ZŠ Bruntál, Okružní A team. Třetí místo bralo družstvo Všeobecného a sportovního gymnázia Bruntál.

Zobrazit celý článek a galerii...

Kategorie: Florbal  Hlavní stránka  Projekty Nahoru   Náhled článku k vytištění

Ukončení florbalové ligy žáků 2. stupně

Získali jsme v lize krásné 3. místo a obhájili jej z minulé sezony. Zvítězilo družstvo ZŠ Bruntál, Okružní a na druhém místě skončila ZŠ Rýmařov. Další pořadí: 4. místo Břidličná, 5. místo Město Albrechtice, 6. místo Vrbno Pod Pradědem, 7. místo Karlovice, 8. místo Andělská Hora.

Hráli za nás tito žáci: Daněk Adam, Kubičík Jakub a Matěj, Snokrot Martin, Ďurika Michal, Bouchal Martin, Duhajský Martin, Carbol Martin, Vodička Svatopluk, Lešnik Dalibor, Bělunek Antonín, Pavlík Jan, Pesel Erik

Všem děkujeme za reprezentaci.

Napsal: Mgr. Jakub Šimůnek  12. 06. 2016

Jarní florbalové a fotbalové soutěžení

Na turnaji v sálové kopané ve sportovní hale na Zeyerově ulici v Bruntále jsme 14. dubna 2016 získali krásné 1. místo a pohár s diplomem.

20. dubna 2016 se uskutečnilo okresní kolo minifotbalu ve Městě Albrechticích.Turnaj byl výborně organizovaný a naši zástupci získali pěkné 4. místo (vlivem horšího skóre). Remizovali jsme s Rýmařovem 1:1 a porazili Sportovní gymnázium Bruntál 5:0, prohráli jsme s Albrechticemi 4:2 a Osoblahou 3:2, Benešov nedorazil.

5. kolo OFLZ proběhlo 26. dubna 25016 ve Městě Albrechticích. Hrálo se systémem na dvě skupiny a poté semifinále a finále. Bohužel jsme hráli jen o 5. až 6. místo a získali jsme tak 4 body do tabulky za 5. místo v turnaji. Celkově před poslední akcí 9. 6. 2016 držíme s osmibodovým náskokem třetí místo v tabulce ligy.

Napsal: Mgr. Jakub Šimůnek  25. 05. 2016

Zlatá obhajoba

Dalšího výrazného úspěchu dosáhli naši borci z 1. stupně, když se jim podařilo obhájit loňské vítězství ve florbalové lize. I po závěrečném šestém kole, které se konalo 11. 5. 2016 v tělocvičně ZŠ Bruntál, Okružní, si udrželi dvoubodový náskok před pronásledovateli a celou soutěž opanovali.

O vzornou reprezentaci se zasloužili: Marek Hofmann, Dan Dolanský, Mirek Trpka, Timothy Vlach, Matyáš Kutlák, Tomáš Rychlík, Jakub Křivánek, Štěpán Pelc, Adam Adamec.

Podívejte se na tabulku:

Napsal: Mgr. Jiří Czakan  15. 05. 2016

3. kolo okresní florbalové ligy - adventní turnaj

Ve čtvrtek 17. 12. 2015 jsme se účastnili Adventního turnaje ve florbale na ZŠ Okružní. Dosáhli jsme na pěkné třetí místo a poděkování patří těmto hráčům sestavy: Daněk Adam, Bouchal Martin, Vodička Svatopluk, Pesel Erik, Carbol Martin, Duhajský Martin, Bělunek Antonín, Ďurika Michal, Slavík Matouš, Skalický Roman. Letošní sezónu tak zakončilo naše družstvo na celkovém 3. místě se ziskem 18 bodů za 1. družstvem ze ZŠ Okružní Bruntál a 2. družstvem z Rýmařova. Více informací o soutěži najdete ZDE

Napsal: Mgr. Jakub Šimůnek  18. 12. 2015

4. kolo Okresní florbalové ligy

Děkuji florbalistům druhého stupně za snaživý výkon ve 4. kole Okresní florbalové ligy v Albrechticích.

Sestava: Musil, Konopka, Tomeček, Drblík, Daněk, Ďurika, Kubičík, Vojtík, Kurta.

Naše družstvo porazilo hráče ze ZŠ Andělská Hora 9:1, ZŠ Albrechtice 4:2. Remizovalo 3:3 se ZŠ Rýmařov a prohrálo se ZŠ Břidličná 3:4 a se ZŠ Okružní 5:6.

Napsal: Mgr. Jakub Šimůnek  20. 03. 2015
 Kategorie: Florbal Nahoru   Náhled článku k vytištění

Kanadské bodování OFLZ - okresní florbalová liga žáků 2014/15

Tabulka po 2. kole

V druhém kole OFLZ žáci získali opět 5. místo. Do celkové tabulky ligy si tak připsalo naše družstvo 4 body a je celkově na 4. místě. Vše o zápasech naleznete na www.oflz.estranky.cz.

Kanadské bodování OFLZ - podrobný přehled k nahlédnutí

Zobrazit celý článek...

Napsal: Mgr. Jakub Šimůnek  13. 12. 2014
 Kategorie: Aktivity  Florbal  Hlavní stránka Nahoru   Náhled článku k vytištění

Florbal na druhém stupni zahájil sezónu v okresní florbalové lize

První turnaj žákovské ligy se odehrál 17. 10. 2014 v nově zrekonstruované tělocvičně v Břidličné systémem 3 + 1 hráč na hřišti. Na akci se dostavilo všech 8 základních škol z: Vrbna, Rýmařova, Albrechtic, 2x ZŠ z Bruntálu, Andělské Hory, Karlovic, Břidličné. Turnaj se hraje vždy na dvě tabulky A a B systémem zápasů každý s každým. Vítězové a druzí v tabulce postupují do semifinálových bojů o přední místa a zbytek tabulky hraje již jen zápasy o celkové pořadí. Bohužel družstvo naší školy nemělo potřebné štěstí na los a tak se utkalo ve skupině A s nejsilnějšími družstvy o postup do semifinále. V zápase s pozdějšími vítězi turnaje Albrechticemi jsme prohráli těsně 4:3. V celkovém měření sil jsme porazili v tabulce Andělskou Horu a Vrbno. Se ZŠ Okružní jsme jen remizovali 2:2 a díky horšímu skóre jsme nepostoupili do dalších bojů o přední místa, protože Okružní nastřílela více gólů. Zbyl nám tak jen zápas o celkové 5. -6. místo, ve kterém jsme porazili ZŠ Rýmařov rozdílem třídy 10:1 a obhájili tak 5. místo v tabulce se ziskem 4 bodů.

Napsal: Mgr. Jakub Šimůnek  30. 10. 2014