ZŠ Bruntál, Jesenická 10

Okresní volejbalová liga 3. kolo

Ve čtvrtek 17. listopadu se na ZŠ Bruntál, Jesenická 10 uskutečnilo 3. kolo okresní volejbalové ligy starších žáků. Pořadatelem bylo družstvo Gymnázia Bruntál a kromě dvou družstev z Bruntálu se tohoto turnaje zúčastnila družstva ze ZŠ Krnov, Žižkova a TJ Krnov B.

Čtyři družstva odehrála svá utkání systémem každý s každým a již od prvních dvou utkání bylo jasné, že favority budou družstva ze ŽŠ Krnov Žižkova a ZŠ Bruntál, Jesenická 10. Právě tato družstva se utkala v nejhezčím utkání turnaje o první místo. Utkání bylo plné pěkných volejbalových momentů již od úvodního hvizdu rozhodčího. První set vyhráli žáci z Krnova tím nejtěsnějším rozdílem 27:25, ve druhém setu se hráči z Bruntálu do hry zdravě vložili a zvítězili nad Krnovem v poměru 25:18. O celkovém vítězi turnaje musel rozhodnout až zkrácený set do patnácti bodů. V něm byli úspěšnější hosté z Krnova, když zvítězili 15:13.

Diplom za třetí místo na turnaji si po těsném vítězství 2:1 na sety nad TJ Krnov B odneslo družstvo Gymnázia Bruntál. Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry, která již tradičně tyto turnaje provází.