ZŠ Bruntál, Jesenická 10

ZŠ Bruntál, Jesenická 10
 Jesenická 1284/10
 Bruntál  792 01
   552 306 871
   info  1zsbr.cz
 Zřizovatel:Město Bruntál
 IČO:00852805
 Bank. spoj.:153151678/0300 Vyučovací hodiny
a přestávky
1. hodina8:00 - 8:45
2. hodina8:55 - 9:40
3. hodina9:55 - 10:40
4. hodina10:50 - 11:35
5. hodina11:45 - 12:30
6. hodina12:40 - 13:25
polední přestávka13:25 - 13:55
7. hodina13:55 - 14:40
8. hodina14:45 - 15:30


3D Film ZŠ Bruntál

 

  Užili jsme si Zahradní slavnost 2017

Krásné slunečné počasí a davy návštěvníků. Taková byla již čtvrtá zahradní slavnost, kterou pořádal Spolek přátel ZŠ Bruntál, Jesenická ve spolupráci s dalšími složkami veřejného života, rodiči, učiteli, žáky a dalšími obětavými spolupracovníky. 

 Zobrazit celý článek a galerii...

Autor: za výbor Spolku přátel ZŠ Mgr. P. Romanská  21. 06. 2017
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Projekty  Spolek přátel školy  Školní družina Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Velikonoce na zámku

V sobotu 7. 10. 2017 vystoupili žáci flétnového souboru Notička, pěveckého sboru Písnička a dramatického souboru na bruntálském zámku s pásmem jarních písní, básní a říkadel. 

 Zobrazit celý článek a galerii...

Napsala: Mgr. Monika Zpěváková  10. 04. 2017
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Písnička s Notičkou u vánočního stromu

Ve středu 14. 12. 2016 jsme zahráli a zazpívali na bruntálském náměstí u vánočního stromu. S pásmem zimních říkadel, písní a klasických koled jsme přispěli do programu v adventním čase. Náměstím se rozléhaly tóny našich flétniček a zpěv nás, sboristů. Sníh, který začal padat jakoby na objednávku během našeho programu, dokonale dokreslil vánoční atmosféru.

Všem, co se přišli na naše předvánoční vystoupení podívat, děkujeme. Krásné Vánoce přeje Notička a Písnička

Napsala: Mgr. Monika Zpěváková  19. 12. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Písnička Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Videozáznam z Adventního koncertu (nejen) pro Barborky 2016

Uveřejňujeme slíbený záznam z adventního koncertu. Děkujeme všem žákům, kteří svým vystoupení přispěli ke krásné atmosféře v adventním čase - flétnistům flétnového souboru Notička, zpěvákům pěveckého sboru Písnička i členům literárně dramatického souboru. Naše velké poděkování patří vedoucím jednotlivých souborů paní Monice Zpěvákové, Evě Zapalačové, Alexandře Klánové, Petře Sabové a Anetě Janouškové za přípravu i realizaci koncertu a panu Jřímu Vyleťalovi a Marku Jelínkovi za technickou podporu. V neposlední řadě děkujeme i paní ředitelce Marcele Žákové a oběma zástupkyním Petře Romanské a Renatě Vlčkové za všestrannou podporu v době příprav našeho koncertu. Koncert finančně podpořil Spolek přátel ZŠ Bruntál, Jesenická a Město Bruntál.

 

  08. 12. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Písnička  Spolek přátel školy  Videa Nahoru   Náhled článku k vytištění

  O adventním koncertu na stránkách města

Na stránkách Města Bruntálu si můžete přečíst povídání o našem adventním koncertu a podívat se na fotografie. Brzy zveřejníme i video z koncertu, který udělal jistě radost nejen rodičům, ale všem, kdo si našli čas a přišli se podívat, co naši žáci se svými učiteli v předvánočním čase připravili. 

http://www.mubruntal.cz/adventni-koncert-nejen-pro-barborky/d-959058

 

  02. 12. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Písnička  Spolek přátel školy Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Zveme vás na adventní koncert

  28. 11. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Jednička  Písnička  Spolek přátel školy  Školní družina Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Slavnostní ukončení činnosti Notičky ve školním roce 2015/2016

Předehrávkami, které se uskutečnily v úterý 7. června 2016 v naší škole, ukončil flétnový soubor svou činnost pro letošní školní rok.

Na toto vystoupení se všichni členové Notičky připravovali celý měsíc, aby svým rodičům předvedli jen to nejlepší. Pečlivě si vybírali přednesové skladby, které odpovídaly jejich schopnostem i  získaným dovednostem.

Na úvod předehrávek zahráli společně naši flétnisté nacvičenou lidovou píseň. Obecenstvo přivítaly Verunka Duhajská a Anička Janalíková. Poté se děti představily se svými skladbičkami jednotlivě. Na klavír je doprovázely jednotlivě Kačka Hanusová a Adélka Pluháčková.

Na závěr děti obdržely za svou celoroční práci vysvědčení a sladkou odměnu. Velkou odměnou jim byl i obrovský potlesk. Děkujeme všem, kteří si náš flétnový soubor přišli poslechnout. Taktéž děkuji rodičům za celoroční spolupráci.

 Zobrazit galerii...

Napsala: Mgr. Monika Zpěváková  09. 06. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Předehrávky flétnového souboru Notička

Napsala: Mgr. Monika Zpěváková  25. 05. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Notička zpříjemnila odpoledne

Minulý týden proběhlo ke 40. výročí založení naší školy setkání současných i bývalých zaměstnanců. Slavnostní odpoledne zpříjemnili  žáci flétnového souboru Notička. Pro milé hosty si připravili pásmo lidových písní a básniček. Školní jídelnou tak zazněly nejen flétny, ale i sólové zpěvy. Na klavír děti doprovázela žákyně IX. A Markéta Veselková. Za velmi pěkné vystoupení byli odměněni velkým potleskem.

Napsala: Mgr. Monika Zpěváková  19. 05. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka Nahoru   Náhled článku k vytištění

  Vernisáž výstavy v Galerii v kapli

Pokud jste z nějakého důvodu promeškali ve čtvrtek 21. 4. 2016 naši vernisáž v Galerii v kapli, podívejte se, o jaké lahůdky jste přišli. Co se týče stravy duševní - bylo to kulturní vystoupení našich flétnistů, kultivovaný přednes průvodního slova žákyně IX. A  a v neposlední řadě projev paní ředitelky PhDr. Marcely Žákové završený promítáním filmu o naší škole. Co se týče lahůdek k občerstvení návštěvníků - ty si můžete v plné kráse prohlédnout na fotografiích. Škoda, že jste je neochutnali - naše vedoucí školní jídelny se svými pomocnicemi připravily opravdové skvosty pro chuťové pohárky. Byli jsme moc rádi, že se vernisáž vydařila, že si s námi na další úspěšné roky připili vitamínovým nápojem rodiče žáků, bývalí i současní kolegové a představitelé galerie. 

Výtvarné práce našich žáků, panely dokumentující činnost školy a historii budovy na Jesenické ulici, staré kroniky, další artefakty a průvodní film můžete zhlédnout v galerii do 11. června 2016.

 Zobrazit galerii...

Napsala: Mgr. Renata Vlčková  24. 04. 2016
 Kategorie: Flétnový soubor Notička  Hlavní stránka  Stravování Nahoru   Náhled článku k vytištění

1 2 


 

 

 

Partneři

 • Základní škola Bruntál, Cihelní 6
 • Základní škola Bruntál, Okružní 38
 • SPŠ Bruntál
 • Gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace
 • Obchodní akademie Bruntál
 • Pedagogicko-psychologicka poradna, Bruntál
 • Pilotní škola kin-ballu
 • Čtení pomáhá
 • FCB Panteři
 • Ekoškola
 • Jaro ožívá
 • Les ve škole
 • Ovoce do škol
 • Zdravá pětka
 • ZŠ Petrin
 • ZŠ a MŠ Andělská Hora
 • Středisko volného času Bruntál
Kalendář

Kde nás najdete


ZŠ Bruntál, Jesenická 10, 792 01 Bruntál | tel.: +420 552 306 871, e-mail: info@1zsbr.cz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

© 1ZŠBR